Захист репутації в інтернеті

Наші послуги

Одним із найпоширеніших способів негативного впливу на ділову репутацію сьогодні є розміщення порочащих відомостей у мережі інтернет. Інтернет дає змогу своїм користувачам поширювати такі відомості анонімно, що істотно ускладнює процес встановлення автора. При цьому майданчиком для публікацій виступають різні соціальні мережі, форуми тощо. Часто така інформація не відповідає дійсності, оскільки її залишають конкуренти, колишні співробітники або клієнти, які виявилися незадоволеними наданою послугою або товаром (при тому, що виконано все було належним чином). Будь-яка “пляма” на репутації може призвести до суттєвих збитків і втрати клієнтів. 

Знайшли про себе або свою компанію інформацію, відгук, відомості, які неправдиві, паплюжать ваше добре  імя або репутацію компанії, але не знаєте як захистити свої інтереси?

  • Пропонуємо послуги з підготовки юридично грамотної та обґрунтованої претензії, яка допоможе у вирішенні Вашої проблеми, змусить адміністратора інтернет-ресурсу, соціальної мережі, видалити недостовірні відомості.
  • Якщо публікацію не видалять добровільно, підготуємо позов до суду.

Зловмиснику здається, що в Інтернеті він анонімний і під віртуальною маскою можна писати все що завгодно. Можна безбоязно  поширювати неправдиву інформацію і не треба побоюватися, що хтось дізнається його ім’я та  змусить відповісти за свої слова. На жаль, великою мірою ця думка виправдана. Мало хто наважується звернутися до суду і захистити себе, свою репутацію і свою гідність. В Україні вкрай мало прецедентів щодо вирішення спорів про спростування неправдивої інформації в Інтернеті.

Пам’ятайте, Ваші інтереси захищає закон. А достовірність розміщених відомостей має довести особа, яка їх розмістила, а не Ви.

Як правило, веб ресурси, на яких розміщені негативні відгуки про компанію, передбачають обмін даними, думками, інформацією різних груп людей. Ця обставина дає змогу розглядати власників доменів як організаторів поширення інформації

Встановити власника домену можливо одним із таких способів:

  • На самому сайті.
  • За допомогою інтернет-ресурсу, whois. При цьому Власник домену визначається за змістом рядка “Administrator” або “Person”.
  • У разі, якщо інформацію про власника домену, на якому розміщено порочащі відгуки про компанію, неможливо встановити жодним із зазначених способів, а домен перебуває в зоні .UA  її отримання можливе тільки на підставі адвокатського запиту, який надсилається відповідному реєстратору.
  • через безпосереднє звернення до власника домену через форму на сайті

Хочете видалити негативні відгуки в Інтернеті?
                                              Пишіть обговоримо Вашу проблему, виробимо план дій.

 Що треба  для замовлення консультацій:

  • посилання на інтернет-ресурси, сторінки соціальних мереж, де розміщена спірна чи неправдива інформація. Ваші пояснення щодо спростування (чому інформація недостовірна).

 

Юридичний Центр