Захист репутації в інтернеті

Інші послуги

Одним із найпоширеніших способів негативного впливу на ділову репутацію сьогодні є розміщення порочащих відомостей у мережі інтернет. Інтернет дає змогу своїм користувачам поширювати такі відомості анонімно, що істотно ускладнює процес встановлення автора. При цьому майданчиком для публікацій виступають різні соціальні мережі, форуми тощо. Часто така інформація не відповідає дійсності, оскільки її залишають конкуренти, колишні співробітники або клієнти, які виявилися незадоволеними наданою послугою або товаром (при тому, що виконано все було належним чином).

Знайшли про себе або свою компанію інформацію, відгук, відомості, які неправдиві, паплюжать ваше добре  імя або репутацію компанії, але не знаєте як захистити свої інтереси?

  • Пропонуємо послуги з підготовки юридично грамотної та обґрунтованої претензії, яка допоможе у вирішенні Вашої проблеми, змусить адміністратора інтернет-ресурсу, соціальної мережі, видалити недостовірні відомості.
  • Якщо публікацію не видалять добровільно, підготуємо позов до суду.

Зловмиснику здається, що в Інтернеті він анонімний і під віртуальною маскою можна писати все що завгодно. Можна безбоязно  поширювати неправдиву інформацію і не треба побоюватися, що хтось дізнається його ім’я та  змусить відповісти за свої слова. На жаль, великою мірою ця думка виправдана. Мало хто наважується звернутися до суду і захистити себе, свою репутацію і свою гідність. В Україні вкрай мало прецедентів щодо вирішення спорів про спростування неправдивої інформації в Інтернеті.

Пам’ятайте, Ваші інтереси захищає закон. А достовірність розміщених відомостей має довести особа, яка їх розмістила, а не Ви.

Пишіть обговоримо Вашу проблему, виробимо план дій.

Що треба  для замовлення консультацій:

Нобхідні посилання на інтернет-ресурси, сторінки соціальних мереж, де розміщена спірна чи неправдива інформація. Ваші пояснення щодо спростування (чому інформація недостовірна).

Юридичний Центр