Партнерство з нами

Запрошуємо до співпраці регіональних представників (агентів)

Шановні Колеги!
“Юридичний центр” розвиваючи свої партнерські відносини, зацікавлений у розширенні мережі своїх представників у всіх регіонах України. Ми пропонуємо взаємовигідне співробітництво. Програма партнерства надасть можливість  освоювати сегмент юридичного ринку у своєму регіоні.

Що надає партнерство з нами

  • Регіональний партнер отримає  дохід у розмірі 50% від суми Договору, оплаченого регіональним клієнтом, за умови виконання договору фахівцями Партнера.
  • Регіональний партнер отримує  дохід  від 10 % до 20 % від суми Договору, оплаченого регіональним  клієнтом, у разі залучення клієнта Партнером, у разі виконання договору фахівцями  ДП “Юридичний центр”.
  • Організація партнера отримає доступ до розширеного комплексу послуг, яких  вна раніше не могла надавати через недостатність кадрового складу, офісних приміщень чи з інших причин.

Як стати партнером або регіональним представником?

Якщо Ви зацікавилися нашою пропозицією і хочете представляти інтереси компанії ДП “Юридичний центр” у своєму регіоні (місті) – будь ласка, ознайомтеся з вимогами до регіонального представника: Так в якості представника в регіоні можуть бути вибрані фізичні особи, зареєстровані як підприємці, самозаняті особи, юридичні особи, а також люди з активною життєвою позицією.

Технічне оснащення: наявність телефону, комп’ютера, сканера  та електронної пошти (для отримання електронних завдань, інформаційних листів і надсилання копій документів), принтера (для роздруківки документів, необхідних для роботи).

Функції представника:

– представляти  інтереси компанії, вести переддоговірну діяльність.Після затвердження договорів  з клієнтами брати їх на супровід, організовувати підготовку відповідної документації.

Оформлення відносин:

1. Видаємо довіреність на імя  регіонального представника з правом вести переговори, укладати договори про послуги, що надаються ДП “Юридичний центр”, розписуватися, отримувати (подавати) всі необхідні документи (кореспонденцію), отримувати необхідну інформацію, здійснювати від імені ДП “Юридичний центр” юридичні та інші дії, спрямовані на пошук клієнтів, зацікавлених в отриманні  послуг у вшому регіоні”.
2. Надаємо печатку компанії “для договорів”.
3. Розміщуємо адресу вашого офісу на сайті.
4. Створюємо Вашу сторінку на  корпоративному сайті.

ДП “Юридичний центр”- надійний партнер для всіх зацікавлених осіб готових до взаємовигідної співпраці. Якщо у вас виник інтерес будемо раді знайомству і можливій співпраці. Пишіть. Контактна інформація для – на сторінці Контакти.

Юридичний Центр