Стягнення боргів за розписками

Наші послуги

Досвідчені юристи нададуть Вам кваліфіковану юридичну допомогу щодо стягнення заборгованості за розписками, за договорами, за іншими документами. Також ми допоможемо повернути не тільки суму основного боргу, а й відсотків за розпискою, штрафні санкції, неустойку, а також збитки, які виникли у зв’язку з несплатою боргу.

Значний досвід ведення цієї категорії справ дає змогу успішно організовувати процедуру з примусового стягнення боргів і забезпечувати реальне отримання грошових коштів нашим клієнтам.

Повний комплекс послуг зі стягнення заборгованості та повернення боргів включає в себе:

– вивчення матеріалів справи

– підготовка претензії, вжиття заходів досудового врегулювання спору

– підготовка позовної заяви та подання її до суду

– участь в судових засіданнях

– участь у виконавчому провадженні

Кредиторам також слід пам’ятати про те, що окрім права на повернення суми основного боргу, вони мають право і на стягнення з боржника санкцій за прострочення виконання зобов’язання зі сплати суми боргу. При цьому не має значення, передбачені такі санкції договором чи ні, оскільки Цивільним кодексом України встановлено законну неустойку за прострочення  виконання грошового зобов’язання. У разі якщо боржник не здійснює своєчасні виплати за договором/розпискою (іншим документом).

Ви маєте право на повернення боргів у судовому порядку. При цьому слід враховувати, що при поверненні боргів у судовому порядку судові витрати в разі позитивного рішення суду стягуються з боржника.

До складу судових витрат входить державне мито та витрати на оплату правової допомоги. Крім того, з боржника можливе стягнення неустойки або відсотків за користування чужими грошовими коштами, передбачених Цивільним кодексом України.

Юридичний Центр