Відкриття банківських рахунків в Казахстані

Наші послуги

Казахстан є новим діловим напрямком у Центральній Азії, пропонуючи українським бізнесменам  стратегічне перехрестя для торгівлі між Європою та Азією. Країна має багаті природні ресурси, процвітаючий енергетичний і гірничодобувний сектор. Вона досягла значного прогресу в поліпшенні бізнес-клімату, зосередившись на залученні іноземних інвестицій за допомогою ініціатив і спеціальних економічних зон. Велика кількість освіченої робочої сили  роблять Казахстан привабливим варіантом для українських компаній, які прагнуть розширення свого бізнесу в Казахстані. Розвинута Інфраструктура та зусилля уряду  з диверсифікації економіки підвищують ділову привабливість цієї країни.

  • Казахстан є дуже привабливим місцем для життя, ведення бізнесу або того й іншого. Вартість життя досить низька, процес отримання посвідки на проживання простий і досяжний, і її можна вважати країною, дружньою до підприємців, завдяки зниженому податковому тягарю і простоті відкриття бізнесу.
  • У Казахстані немає обмежень на валютні операції за рахунками: можна вільно приймати гроші в іноземній валюті, проводити валютні операції за експортно-імпортними контрактами, обмінювати, купувати і продавати іноземну валюту.
  • Казахстанські банки не видають інформацію про своїх клієнтів правоохоронним органам інших країн, ретельно охороняючи банківську таємницю клієнта.
  • Якщо ви не є резидентом Казахстану і не отримуєте дохід від джерел у Казахстані, вас звільняють від сплати податків, навіть незважаючи на те, що для відкриття рахунка необхідно пройти процедуру взяття нерезидента на податковий облік .

Якщо ви колись відкривали банківський рахунок особистий чи корпоративний, ви напевно знаєте, що це вимагає багато часу і певної  кількості документів. Вам також буде необхідна  особиста присутність в банку. Потім вам потрібно буде дочекатися схвалення, перш ніж отримати реквізити свого рахунку. Але уявіть собі що вам прийдеться проходити цю процедуру у Казахстані, коли  ви не розмовляєте  місцевою мовою і поняття не маєте, які документи привезти з собою. Часто незнання того, як працює банківська система тієї чи іншої країни є основною причиною, через яку багато підприємців  уникають міжнародного бізнесу.

Для відкриття рахунку в Казахстанському банку  українській компанії не потрібно відвідувати Казахстан – прекрасне рішення для тих, хто цінує свій час.

Ми пропонуємо дистанційне відкриття  рахунків у популярних банках Казахстану  для  українських компаній та українських громадян.

Наші спеціалісти візьмуть на себе  процедуру оформлення документів за вас. У вас буде  довірена особа, яка діятиме від вашого імені та надаватиме усі необхідні документи для банків чи платіжних систем. Це буде посередник, який полегшить ваше життя, особливо в країні, чия правова система для вас абсолютно нова. Його завдання – забезпечити вас документами, необхідними для відкриття банківського рахунку в Казахстані, відвідати  банк, і виконати  від вашого імені необхідні формальності.

Ми працюємо в Казахстані з  різними банками та платіжними системами. Усі вони мають різні вимоги до документів, потрібних для відкриття рахунків. За  вашою довіреністю  наш представник відвідає казахський  банк підпише та передасть в банк усі необхідні  документи, отримає реквізити вашого рахунку та/або банківську  картку і надішле її разом з  sim-карткою за вказаною адресою клієнта  в будь-яку країну.  Якщо клієнт-юридична особа він отримає доступ до інтернет-банкінгу.

Для оформлення замовлення на віддалене відкриття банківського рахунку в Казахстані, будь ласка, оформіть замовлення на сайті через  месенджер (вони вказані у правій частині нашого сайту).

Ми також допомагаємо з реєстрацією компаній в Казахстані і можемо дистанційно зареєструвати казахську компанію з українською участю, без приїзду засновників до Казахстану, в будь-якій локації Казахстану.

Юридичний Центр