Стягнення боргу

Наші послуги

Не читайте далі, якщо ви вже відмахнулися від боржника і готові пробачити йому борг. Наші послуги корисні і цікаві  тим, для кого рішення суду не привело до результату, або переговори з боржником перетворилася на вимотування нервів. Ми  готуємо пакет документів, необхідних для стягнення та проводимо супровід справи від попереднього аналізу ситуації до фактичного стягнення боргу.Наша компанія займається стягненням боргів уже понад 20 років. Понад  70% справ закінчуються фактичним стягненням боргу. Ми допомагаємо стягнути заборгованість з юридичних осіб та фізичних осіб. Наш клієнт отримує гроші, а не судове рішення. Відсутність прив’язки до території – не важливо, як далеко і в якому регіоні України чи країні світу знаходиться Ваш боржник.

Стягнення боргів з юридичних осіб

 Борги і затримка платежів з боку юридичних осіб мають масовий характер. Від повернення боргу часом залежить подальший розвиток бізнесу і його фінансова стабільність.

Стягнення боргів з фізичних осіб

Процедура стягнення боргів з фізичних осіб може розтягнутися на роки і закінчитися нічим. При цьому не завжди особи, які відмовляються виконувати взяті на себе зобов’язання, – шахраї. Іноді така ситуація стає наслідком форс-мажорних обставин у житті боржника. Якщо проявити гнучкість і закликати його до конструктивного діалогу, то найчастіше питання можна вирішити “малою кров’ю”. Ну а якщо м’який метод не подіє – застосувати весь комплекс заходів, наданих кредитору законом. Робота з повернення боргів ведеться за кількома напрямами: позасудова процедура, судове провадження, передача третім особам.

Судове стягнення є досить ефективним. Однак перш ніж звернутися за вирішенням конфлікту до суду, варто переконатися, що всі досудові можливості вичерпано. Для початку слід ініціювати процес переговорів з боржником, щоб з’ясувати причини прострочення і запропонувати компромісні умови. Наприклад, можна затвердити новий графік погашення, призупинити нарахування штрафних санкцій тощо, тобто будь-якими законними засобами мотивувати боржника до повернення боргу.

Якщо вирішити проблему в досудовому порядку не вийшло, і боржник, як і раніше, ухиляється від виконання зобов’язань, слід готуватися до судового стягнення. Основою успіху під час розгляду справи в суді є грамотне складання процесуальних документів і формування достатньої доказової бази.

Під час стягнення боргів з фізичних осіб через суд дуже важливо постійно “тримати руку на пульсі”. Слід не тільки встановити реальне фінансове становище боржника, а й завчасно подбати про забезпечення своїх матеріальних інтересів: заарештувати майно боржника або передати його на відповідальне зберігання тощо. Найчастіше потрібно провести паралельну роботу з пошуку боржника та його майна. Активне сприяння суду і службі судових приставів – найкоротший і найдієвіший шлях повернення боргів.

Повне вивчення проблеми клієнта

Перш ніж почати роботу з клієнтом, наші фахівці проводять вивчення його проблеми та аналіз боргу. Стягнення заборгованості  досить складний процес, який вимагає повного занурення в справу. Компанія проводить повну перевірку боржника  за різними критеріями.

Пошук активів боржника

Надамо цінну, актуальну та достовірну інформацію про активи боржника, яку від вас намагаються приховати. Отримайте всю інформацію, необхідну для прийняття правильного рішення

Що робити, якщо боржник приховує майно від стягнення?. Боржник може приховати майно від стягнення, укладаючи угоди з дружніми контрагентами, або просто переоформити майно на підставних осіб чи родичів.

Відчуження боржником майна (на будь-якій стадії повернення боргу) не робить стягнення неможливим. Законодавство передбачає різні способи повернення майна кредитору. Вибір конкретного способу залежить від того, яким саме чином, коли і з яких підстав боржник приховав майно від стягнення, а також від завдань, які переслідує кредитор. Спеціалісти нашої компанії мають великий досвід розшуку та повернення виведених активів боржника.

Стягнення  боргу за допомогою медіації

При використанні такого способу мається на увазі участь третьої особи. Ця роль повністю незалежна. Використовується для того, щоб проконсультувати всі сторони і прийти до більш правильного і вигідного рішення для всіх сторін.

Для того, щоб можна було скористатися цим методом, ми дотримуємося деяких правил:

Абсолютна незалежність медіатора. Таким чином ми зможемо уникнути розбіжностей між сторонами.

Обидві сторони готові піти на компроміс, щоб вирішити ситуацію;

Походження конфліктної ситуації та поведінка сторін дає змогу вирішити проблему до звернення до суду.

Якщо всі ці вимоги виконані, то ми можемо використовувати як вирішення конфліктної ситуації метод медіації. Іноді це набагато простіше, ніж всі інші методи, оскільки незалежний експерт може подивитися на ситуацію з різних боків і запропонувати той варіант, якого просто було не видно відразу.

Також плюсом варто відзначити і те, що весь процес відбувається в досудовому порядку, а це значить, що є хороший шанс заощадити час і нерви.

ПРОПОНУЄМО

  • правову оцінку ситуації та перспектив стягнення боргу
  • розробка стратегії витребування грошових коштів
  • досудове врегулювання спору (направлення претензій, ведення переговорів з боржником, підготовка та укладення мирової угоди);
  • підготовку процесуальних документів, представництво в суді, забезпечення позову;
    контроль виконавчого провадження.

Наші фахівці допоможуть стягнути повну суму боргу, включно зі штрафами та пенею, а також відшкодувати за рахунок боржника понесені витрати на юридичну допомогу.

Схема взаємодії з нами

  • Ви відправляєте через сайт заявку на розгляд вашої справи
  • Ми аналізуємо за наданою інформацією у вашій заявці
  • У разі готовності взяти вашу справу ми запросимо Вас на зустріч
  • На зустрічі ми обговорюємо нюанси  співпраці та підписуємо договір

ЗАМОВИТИ ПОСЛУГУ

Юридичний Центр