Складання юридичних документів

Наші послуги

Наша компанія понад 20 років надає послуги зі складання юридичних документів, а також послуги з аналізу договорів/контрактів. 

Види юридичних документів

Юридичних документів існує дуже багато, для зручності об’єднаємо їх у три основні блоки.

1) Договори.

2) Звернення до державних органів (заяви, запити, скарги, листи-відповіді тощо).

3) Процесуальні документи (претензії, позовні заяви, відгуки, клопотання, апеляційні, касаційні скарги).

Зараз в інтернеті є безліч готових шаблонів документів, які здаються універсальними. Але  тут криється маса потенційних небезпек, оскільки чужі документи можуть бути складені некоректно та безграмотно. Ми не користуємося шаблонними формами документів, у які вбивають ті чи інші реквізити, а щоразу наші співробітники складають новий документ, що враховує всю специфіку нової справи та індивідуальні запити клієнта,що звернувся до нас.

Договори

Вам потрібно купити сайт, бізнес, дати грошей у борг – усе це підлягає договірному оформленню.Часто буває,що люди підписують документи не вникаючи у їх зміст, але краще так не робити. Відображайте на папері всі досягнуті домовленості. Якісна розробка, опрацювання кожного пункту договору  знижують настання фінансових і правових ризиків до мінімуму. Наші юристи допоможуть вам скласти грамотний договір, кожне положення якого слугуватиме вашим інтересам.

Звернення до органів державної влади

Це може бути запит, заява про надання адміністративної послуги, скарга на неправомірні дії посадової особи, тощо. Адресатами, як правило, виступаютьрізні  відомства, правоохоронні органи,тощо. Ключовий момент перелічених звернень полягає в необхідності використовувати правильні терміни і формулювання.

Процесуальні документи

Звичайно, до суду краще ходити з юристом. Але буває, що люди з тих чи інших причин вирішують самостійно відстоювати свої інтереси. Якщо Ви прийняли рішення, що представлятимете свої інтереси самі, тобто своїми силами, то Вам знадобляться наш досвід, поради та зразки документів.

Якщо Ви вирішили відстоювати свої права у суді самостійно.

Неважливо, чому Ви вирішили діяти самі – задля економії коштів чи тому, що не довіряєте  стороннім юристам чи адвокатам. Головне те, що ми готові  в цьому Вам сприяти! Допоможемо скласти юридичні документи онлайн! Ми зробимо всю роботу за Вас, а Ви заощадите свій час і гроші!

Складання правових документів професійним юристом збільшує шанси на позитивне вирішення Вашого питання. Складені за встановленими стандартами, офіційні папери будуть зрозумілі при прийнятті до до розгляду. Завдяки правильно сформульованому й обґрунтованому викладенню інформації  Ваші документи максимально розкриватимуть суть ваших прохань або вимог. У такому разі варто звернутися до фахівців хоча б за підготовкою ключового процесуального документа (позову, відзиву, апеляційної, касаційної скарги тощо).

Вартість складання юридичних документів

Найменування послуги Вартість (грн.)
1. Лист (вимога, заява) контрагенту,  державному органу 1000
2. Договір 1500
 3. Протокол розбіжностей 1000
4. Скарга (звернення) до державних органів 1000
5. Відповідь на вимогу державного органу 1500
6. Локальний правовий акт (статут, положення, наказ тощо) 1500
7. Праова експертиза договору 2500
8. Оцінка справи на предмет судової перспективи 1000

Вартість складання процесуальних документів

1. Претензія (відповідь на претензію) 1500
2. Відзив на позовну заяву 1500
3. Позовна заява 2000
4. Апеляційна (касаційна) скарга 2500

ЗАМОВИТИ ПОСЛУГУ

Юридичний Центр