Що таке чарджбек?

Чарджбек

Чарджбек або (поворотний платіж) був задуманий з тим, щоб дати можливість споживачам проводити платежі банківськими картами, не побоюючись, що їхні гроші дістануться нечесним продавцям або шахраям.

Чарджбек або (chargeback) – це примусове відновлення платежів за банківськими картками, ініційованих власником карти. Чарджбек був розроблений для захисту власників банківських карт від шахраїв або недобросовісних постачальників товарів.

Функція поворотного платежу дозволяє власникам карток, просити свій банк ініціювати чарджбек і повернути кошти. При цьому між банками власника карти і продавця проводиться розслідування, і, якщо банк продавця згоден з тим, що запит власника карти обгрунтований, кошти знімаються з рахунку продавця і повертаються власнику карти.

Однак практика показує, що українські банки часто бувають нерішучими або несприйнятливими до прохань власників карток ініціювати чарджбек, що ускладнює отримання грошей від форекс-брокерів шахраїв. Ми на власному досвіді зіткнулися з труднощами, розчаруваннями і витратами, які зазнали власники карт.

Сторони, які беруть участь у процесі повернення коштів:

1. Клієнт-власник картки-особа, яка здійснила транзакцію, оплатила послугу / товар.
2. Банк-емітент-банк, що видав карту.
3. Мерчант-продавець товарів, постачальник послуг.
4. Банк-еквайєр-банк продавця.
5. Міжнародні платіжні системи-Компанії з випуску карт (Visa, Mastercard).

Як оформити чарджбек (повернення платежу ) по банківській карті?

У всіх випадках, перш ніж подавати поворотний платіж, ви повинні спробувати вирішити проблему з продавцем. Якщо це не допомогло, документуйте свої відносини з форекс-брокером або іншим постачальником послуг і зверніться до нас, щоб ініціювати чарджбек-диспут.

Поворотний платіж-це процес скасування платежу держателем картки. Існує багато причин для повернення платежів, але найбільш поширеними є непоставлені товари або неотримані послуги, помилки або шахрайство. При цьому одержувачі платежів повинні мати можливість надати докази того, що оспорювана транзакція дійсна і відповідає правилам Visa/MasterCard. Якщо такі докази не будуть представлені постачальником товарів або послуг він ризикує списанням зі свого рахунку спірної суми.

Таким чином, кожен з вас має право оскаржити ту чи іншу транзакцію по ряду причин, включаючи, спір про якість або неотримання товарів чи послуг. Цей процес може закінчитися поверненням коштів на карту власника банківської карти.

Сторони, які беруть участь у процесі повернення коштів:

1. Клієнт-власник картки-особа, яка здійснила транзакцію, оплатила послугу / товар.
2. Банк-емітент-банк, що видав карту.
3. Продавець або мерчант-продавець товарів, постачальник послуг.
4. Банк-еквайєр-банк продавця.
5. Міжнародні платіжні системи-Компанії з випуску карт (Visa, Mastercard)

У деяких випадках ми можемо допомогти повернути кошти з шахрайських форекс-платформ, оплачені за допомогою платіжної картки. Однак для успішного чарджбека дуже важлива участь клієнта.

 

ЗАЯВКА НА ЧАРДЖБЕК

Якщо Ви бажаєте проконсультуватися заповніть ,будь ласка цю форму

    Ваше ім'я*

    Ваш e-mail:*

    Ваш номер телефону/Viber/Telegram:*

    Адреса сайту брокера, де проводилась оплата банківською картою:*

    Опис послуг сайту, де проводилась оплата:

    Дата першої транзакції:

    Дата останньої транзакції:

    Загальна сума усіх транзакцій:*

    Коротко опишіть проблему:

    e-mail: info@ur-ua.com

    тел: +38 098 683 1677

    Telegram: +38 098 683 1677

    Viber: +38 098 683 1677

    WhatsApp: +38 098 683 1677

    Юридичний Центр