Шахрайство на ринку форекс. Як повернути гроші?

Чарджбек

Ідея пасивного доходу здається привабливою для багатьох людей. Але для   малодосвідчених інвесторів  інтернет створює хибне враження, що заробіток на біржовій торгівлі доступний також і неспеціалістам. В онлайн-просторі повно шахрайських проектів, які заманюють на свої сайти недосвідчених трейдерів  за допомогою  реклами і фальшивих відгуків ніби-то задоволених клієнтів. Проплачені статті – це основний метод розкрутки шахраїв. Він полягає у тому, що організатори шахрайських проектів  замовляють про себе  хвалебні  огляди, ( в основному під заголовками “відгуки” або “отзывы”)  які потім публікуються на десятках  сайтів з фінансової або  форекс-тематики.

ПОШИРЕНІ  ШАХРАЙСЬКІ САЙТИ,ЯКІ ОШУКАЛИ ТИСЯЧІ ЖЕРТВ:

LimeFX, KIEXO, BTG Capital, CauvoCapital, Grand Choice,ITAPROFIT,Enterprise London Limited,Barclay Stone LTD,ConcordInvest,BB TEAM PRO,Liquid Capital,Battle Trade,12Trader,Big Money Team,ICE Markets,ICE FX, Ester Holdings Inc,InvestingVIP,Grand Stock,Quotex,GTTC TRADE,EverFX,TeleTrade,TopTradeGroup,LegacyFX,

Kiplar,Dowmarkets,ALFATRUST,InvestMarkets,GERCHIK & CO,NPBFX,Sincere Systems (S-Group).

Їх  схеми  не такі  вже й витончені, як здається. Афера  складається з шахрайського веб-сайту, кол-центру та  платіжного шлюзу, який забезпечує поповнення так званого “рахунку трейдера” . Характерно, що шахраї  мало приділяють уваги  досконалості  своїх  сайтів, оскільки вони більше зосереджуються на зв’язку з якомога більшою кількістю людей. Саме  з цієї причини їх сайти неякісні та малоінформативні. Щоб знайти собі жертв, шахраї використовують соціальні мережі, чати в месенджерах та контекстну інтернет рекламу. Але перш за все, вони взаємодіють з недобросовісними співробітниками  банків, страхових компаній, інтернет-магазинів, скуповуючи  у них  бази даних з телефонами майбутніх жертв. У будь який момент ви можете отримати небажаний телефонний дзвінок  від шахраїв, які запропонують вам схеми швидкого збагачення або  гарантований заробіток.

Зазвичай епопея обману  починається  з першого депозиту. Клієнтів спокушають фіктивним прибутком з подальшими обіцянками про ще більший “профіт” і запитами на ще більшу кількість поповнення депозиту. Але, якщо потерпілі  будуть намагатися  вивести свої кошти – їм не дадуть це здійснити. Як правило, шахраї кажуть, що трейдери повинні відпрацювати  заохочувальний бонус,  сплатити, комісії, збори  або страхові внески. Поступово  шахрайство стає більш ніж очевидним  і жертви  починають усвідомлювати, що їх тупо обдурили.

ОБЕРЕЖНО-ПСЕВДОЮРИСТИ!

Жертви шахрайства часто стають мішенню іншого типу шахраїв – псевдоюристів, або неіснуючих юридичних фірм з вигаданими назвами, які обіцяють вивести кошти з шахрайських платформ за певний відсоток.

ПОШИРЕНІ САЙТИ ПСЕВДОЮРИДИЧНИХ СТРУКТУР:

ФОП Абзалов (traders-chargeback.com.ua), nikadvo.live,chargebaker.com,cashbackset.com,vectorlaww.live,chargeback.center,chargeback-service.ru

Це  різновид шахраїв, які полюють на жертв фальшивих брокерів. Вони стверджують, що можуть повернути ваші гроші за авансовий внесок чи певний відсоток. Ні в якому разі не варто довіряти таким та подібним пропозиціям без ретельної перевірки їх  реєстрації, наявності офісу, реальних кейсів з повернення коштів та інших ознак діяльності на юридичному ринку України. Пропозиції юристів чи юридичних компаній з інших країн також слід розцінювати як сумнівні та підозрілі, оскільки вони не можуть легально практикувати в юрисдикції України.

ЯК ПОВЕРНУТИ КОШТИ?

Найбільш реалістичний варіант повернути  гроші – це  оформити чарджбек через банк, який випустив платіжну карту. Нагадаємо, що це можливо лише в тому випадку, якщо ви використовували  для транзакцій виключно банківські карти. Часто шахраї  наполягають на використанні криптовалют, прямих банківських переказів або  онлайн-переказів на карти приватних осіб, при яких повернення коштів  неможливе через чарджбек .

Як отримати   консультацію юриста щодо шансів на повернення?

 

ЗАЯВКА НА ЧАРДЖБЕК

Якщо Ви бажаєте проконсультуватися заповніть ,будь ласка цю форму.

  Ваше ім'я*

  Ваш e-mail:*

  Ваш номер телефону/Viber/Telegram:*

  Адреса сайту брокера, де проводилась оплата банківською картою:*

  Опис послуг сайту, де проводилась оплата:

  Дата першої транзакції:

  Дата останньої транзакції:

  Загальна сума усіх транзакцій:*

  Коротко опишіть проблему:

   

   

  тел: +38 098 683 1677

  Telegram: +38 098 683 1677

  Viber: +38 098 683 1677

  e-mail: info@ur-ua.com

  Юридичний Центр