Фінансування судових процесів

Наші послуги

У Вас є судовий спір, але немає грошей, часу, сил і бажання витрачатися на юристів чи адвокатів. Важливо розуміти, що судовий може бути ризикованим, непередбачуваним, дорогим і напрочуд формальним. Буде багато судових засідань  та суворий розклад судових засідань, якого слід дотримуватися. Процес, швидше за все, буде напруженим і трудомістким, і може зайняти багато часу для завершення.

Як це працює?

Ви подаєте заявку, де детально описуєте суть спору. Наша компанія (безкоштовно) оцінює перспективи позову і пропонує Вам можливі варіанти співпраці серед яких:

• Викуп у Вас права вимоги за позовом. У цьому випадку ми виплачуємо Вам грошову суму в день підписання договору (відступлення прав вимоги) і ви не витрачаєте часу і коштів на суди, отримавши обумовлену суму.

• Наша компанія фінансує ваш судовий спір, а після виграшу справи ми отримуємо обумовлені відсотки від суми, стягнутої судом.

Вигода для клієнтів.

При даному виді угоди клієнт не зобов’язаний оплачувати витрати на адвокатів, навіть якщо справу буде програно. Іншими словами, у нас немає прав вимагати від клієнта грошову компенсацію, якщо позов буде програний. Щоб виключити ризики і максимально виграшно вибрати позов для фінансування судового процесу ми проводимо юридичну експертизу справи, вивчаючи і оцінюючи можливі варіанти результату подій.

ЗАТЕЛЕФОНУВАТИ ТА ОТРИМАТИ КОНСУЛЬТАЦІЮ:

+38 073 911 5653

Юридичний Центр