Спори в судах

Судова практика

У житті бувають моменти, коли вам необхідна подача судового позову, або навпаки- захист від судових претензій. Можливо, ви перебуваєте в суперечці з банком, зіткнувшись з перспективою неплатоспроможності, хочете оскаржити виконавчий напис нотаріуса або кредитний договір.

Сучасна судова система може збити з пантелику любого пересічного громадянина. Так різні справи розглядаються в різних типах судів.

Наші юристи багато років надають консультації з багатьох спірних та конфліктних питань. Але з яким би викликом ви не зіткнулися, досвідчена команда юристів може надати вам необхідні рекомендації та юридичну підтримку.

Ми ставимо головною нашою метою мінімізацію фактору непередбачуваності при вирішенні спорів настільки, наскільки це можливо в реаліях України, дотримуючись, при цьому, високих стандартів професійної та ділової етики.

Цього можна досягти не тільки глибокою спеціалізацією, великим досвідом, а й максимальним зниженням ймовірності правової помилки шляхом колективного обговорення правової позиції у складних справах. Визначення правильної позиції на ранньому етапі аналогічно правильному встановленню діагнозу. У кожного юриста може бути своя думка, юристи можуть помилятися, не важливо, де вони працюють і який у них досвід.

У зв’язку з чим, ми порахували, що об’єднання декількох, а в подальшому більшої кількості фахівців, дозволить проводити повноцінні «мозкові штурми» для вирішення тієї чи іншої складної ситуації, щоб запропонувати клієнту максимальний результат в ситуації, коли ціна правової помилки дуже висока.

З якою б юридичною проблемою ви не зіткнулися в житті, ми тут, щоб вам допомогти.

Довідки за телефонами:

 +38 073 911 56 53

+38 098 683 16 77

Юридичний Центр